Tábor EAS 2020 se z důvodu šíření Koronaviru vyvolávající nemoc Covid-19 s okamžitou platností ruší!  Ve spolupráci s DRK pro děti připravujeme náhradní aktivity. Těm kteří již tábor uhradili budou peníze zaslány zpět na účet! Děkujeme za pochopení.

EAS Prázdninový pobyt 2020

Náš třetí ročník je Mezinárodní !!!

V letošním roce pořádáme náš tábor společně s Deutsches Rotes Kreuz.

České a Německé děti společně.


Zdravotnická Záchranná služba, Policie České Republiky, Deutsche Rote Kreuz , Hasičský záchranný sbor a další ...

Tábor je organizován formou celotáborové etapové Hry STAŇ SE ZÁCHRANÁŘEM


Letní dětský tábor tak jako v loňském a předloňském roce  pořádá - Europe Ambulance Service z.s.

V LETOŠNÍM ROCE však máme velké překvapení !

ROČNÍK 2020 bude pořádán společně s 

DEUTSCHES ROTES KREUZ - Klingenthal.            


V ROCE 2020

Maximální počet dětí na jednom turnusu je 20

Tábor bude probíhat v centru města Mariánské Lázně. 5min, pěšky od lázeňské kolonády v hotelu POLONIA, tento hotel využíváme dlouhodobě při většině našich akcí. 

Hotel Polonia
Hotel Polonia
Hotel Polonia
Hotel Polonia


Po celou dobu pobytu dětí bude 24hod. denně přítomen zdravotník s  potřebným věcným a technickým vybavením. Děti budou samozřejmě ubytovány s ohledem na pohlaví, věk atd.

Vařit nám bude Restaurace GURMÁN - Mariánské Lázně. 

Restaurace Gurmán
Restaurace Gurmán

Na děti bude dohlížet pouze náš vlastní personál. Žádní externí či najmutí brigádníci a lidé které neznáme. Jedině  tak vám můžeme zaručit maximální bezpečí vašich potomků !

Hotel v kterém budou děti ubytováni je naprosto bezpečný, čistý a klidný.                                                                          

Budou  nám k dispozici mimo jiné také -  Sportovní hřiště, tenisový kurt a další.  To vše mají děti v ceně. Pokud si chce vaše dítě zahrát příkladně tenis, neplatí žádné poplatky.

Navštívíme samozřejmě Lázeňskou kolonádu, věhlasnou fontánu a některé z pavilonů lázeňských pramenů.

Ochutnáme Lázeňské oplatky a ostatní dobroty které nám Lázeňské město nabízí.


EAS z.s.
EAS z.s.


Délka pobytu dětí je 7dní. Děti přijedou v Neděli a v následující Neděli odjíždějí. Nedělní příjezdy by měli být od 12:00h do cca 17:00h. Odjezdy pak od 9:00h do 12:00h. Pokud vám nevyhovuje časové rozmezí příjezdů a odjezdů, tak nás neváhejte kontaktovat, pokusíme se to nějak vymyslet.

Čtěte prosím pozorně veškeré informace !!!


Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service

Aktivity na táboře:

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry ,, Staň se záchranářem ". Děti budou rozděleny do dvou oddílů, oddíly budou smíšené, Česko Německé,  zvolí si svého vedoucího který dostane svou oddílovou kartičku na kterou se budou připisovat body. Oddíly mohou body nasbírat za splněné úkoly, noční bojovku, za účast a výhru při hře, při výuce první pomoci, při praktické ukázce první pomoci (děti budou ošetřovat své kamarády, resuscitovat plyšáky či resuscitační panny) při různých aktivitách ale také zároveň sbírají body za výpomoc, dobré skutky apod.  Nejlepší družstvo získá cenu, družstvo druhé získá "cenu útěchy". Každý účastník našeho tábora získá také certifikát o absolvování kurzu první pomoci. Kromě hodnotných cen vaše děti přijedou domů odpočaté, plné dojmů, zážitků a znalostí z první pomoci podle nejnovějších postupů Evropské resuscitační rady. Vaše děti se samozřejmě můžou těšit na prohlídku Mariánských Lázní, složky integrovaného záchranného systému, noční bojovku, diskotéku na rozloučenou, táborák, komentovanou prohlídku lázeňské části města Mariánské Lázně, zpívající fontánu apod.


Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service

Co vaše děti čeká:

  • Nenásilnou a zábavnou formou si představíme první pomoc, za použití moderních výukových prostředků jako jsou resuscitační panny, cvičné AED přístroje a další.
  • Postupně si reálně představíme veškeré složky IZS ( ZZS, Policie ČR, Deutsches Rotes Kreuz, HZS ) .

  • Navštívíme Stanici profesionálních hasičů M.L.

  • Uděláme si výlet po Mariánských Lázních, navštívíme lázeňskou kolonádu, fontánu, ochutnáme lázeňské oplatky a další...

  • Celý pobyt dětí se ponese v duchu etapové hry staň se záchranářem.

  • Hry, plavecký bazén, koupání, opalování, tenis a další aktivity

  • Diskotéka na rozloučenou

Cena zážitkového dětského tábora je stanovena na 5.100,-Kč  

Děti s chronickou chorobou a ZTP sleva 10 - 15% . Děti rodičů pracujících ve složkách IZS, děti rodičů pracujících jako zdravotničtí pracovníci či lékaři - sleva 10% . 

V této ceně jsou zahrnuty veškeré náklady na pojištění, ubytování, stravu, pitný režim po celý den dle libosti, kompletní sportovní i kulturní vyžití. Návštěva bazénu a další aktivity jsou též zahrnuty. Cena je tedy konečná a po vašem dítěti již nebudou požadovány žádné další finanční prostředky!

Táborové turnusy jsou stanoveny na:

1.turnus   19.7 až 26.7. 2020 ( volných ještě 5 míst )

2.turnus  26.7 až 02.8. 2020 ( volných ještě 0 míst )

Kapacita je omezena vždy jen na 20 dětí !!!  

Tábor je koncipován pro děti od 6 do 15 let                 


Cenu je možné uhradit dvěma způsoby: 

1.  zasláním celé částky na náš bankovní účet

2. zasláním poloviny částky  na náš bankovní účet a druhou polovinu můžete uhradit nejpozději 14 dnů před začátkem tábora, případně v den příjezdu v hotovosti.


Europe Ambulance Service - víkendovka 2019
Europe Ambulance Service - víkendovka 2019

Denní režim

8:00h - Budíček
8:10h - Nástup, seznámení s programem dne
8:20h - 7:30h - Rozcvička
8:35h - 9:00h - Ranní hygiena
9:00h - 9:30h - Snídaně
9:30h - 12:45h - Dopolední aktivity, svačina
13:00h - Oběd
14:30h - 15:30h - Polední klid, volnočasová aktivita, akce
15:30h - 16:00h - I. Odpolední aktivita
16:00h - Svačina
16:15h - 18:00h - II. Odpolední aktivita
18:00h - Večeře
19:30h - Nástup
19:30h - 20:30h - Večerní aktivita
20:30h - 21:00h - Večerní hygiena
21:00h - 21:30h - Příprava na večerkuDětský tábor EAS - 2019
Dětský tábor EAS - 2019

S námi budou vaše děti v bezpečí

Prevence úrazů a závažných stavů


Při prevenci budeme potřebovat i vás - rodiče/zákonné zástupce. Je nutné aby jste pozorně četli přihlášku i její přílohy v kterých naleznete část ,,Zdravotní karta účastníka", v této příloze je nutné potvrzení způsobilosti dítěte k účasti na dětském táboře od praktického lékaře dítěte, pediatra, zároveň je nutné aby jste vy - rodiče/zákonní zástupci vypsali veškeré chronické onemocnění, alergie, užívání léků, omezení dítěte jak pedagogicko-psychologické, tak i fyzické. Nechceme aby pro vaše děti byl pobyt trápení, chceme aby si ho užili a tak se budeme snažit brát ohledy na vše potřebné co nám sdělíte. Je pro nás dobré znát anamnézu vašeho dítěte z jednoho velmi důležitého důvodu a tím je připravenost a včasný zásah v případě nenadálých zdravotních komplikací. U nás se nemusíte bát že vaše dítě nebude přijato z důvodu chronického onemocnění, alergii a pod.

Dále je bezpodmínečně nutné vyplnit prohlášení o bezinfekčnosti, toto prohlášení musí být datováno dnem příjezdu na tábor !!!. Zde není nutné potvrzovat lékařem a bude vám zasláno společně s přihláškou.

Zdravotníci
24 hodin denně po dobu celého turnusu budou v táborové základně ale samozřejmě i při externích aktivitách mimo táborovou základnu přítomni nejméně 2 kvalifikovaní zdravotníci se zdravotnickým vybavením.

Program a táborové aktivity
Veškeré aktivity i program je upraven tak aby vše co vaše dítě bude v průběhu tábora vykonávat bylo naprosto bezpečné a nebylo nijak extrémně fyzicky náročné.

Návštěva?
Zastesklo se vám po vašem dítěti nebo naopak? Žádný problém !  Rodiče jsou vždy v průběhu turnusu vítáni. Po předchozí domluvě po telefonu se mohou společně s námi zapojit do jakýchkoli aktivit.

Ubytování
Zázemí táborové základny je hygienicky i bezpečnostně prověřené dle platných zákonů. Vaše dítě tedy nečeká plíseň na zdech ani nic podobného. 


Kdo se tedy bude o vaše děti starat?

Za vaše děti máme samozřejmě veškerou odpovědnost. Proto nikdy a za žádných okolností nenajímáme externí spolupracovníky, brigádníky a podobně. Nikoho koho sami dobře neznáme. 

O vaše děti se budou starat pouze členové Europe Ambulance Service a kolegové od Deutsches Rotes Kreuz.

Všichni naši členové jsou zdravotnickými pracovníky, případně také pedagogickými pracovníky. Řidiči vozidel DZS, ZZS, zdravotní sestry a studenti SZš a Voš  - Domažlice, Plzeň, Ústí nad Labem. Jako Partneři APP ZÁCHRANKA v oblasti osvěty a první pomoci vás též seznámíme s touto úžasnou aplikací která dnes a denně zachraňuje lidské životy a to nejen na území České Republiky.

Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service
Europe Ambulance Service

Veškeré podrobné informace, jídelníček, seznam aktivit, potřebné formuláře, způsob úhrady a další vám budou zaslány na základě vaší objednávky.

Můžete využít našeho Rezervačního formuláře zde, níže.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 723871187 ( v případě že nezvedáme, sloužíme a zavoláme zpět jakmile to bude možné ).. nebo prostřednictvím některého z formulářů na našich stránkách.  Budeme se na vás těšit !!!

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Zajišťujeme zdravotníky včetně zdravotnického vybavení pro společenské, kulturní,
školní, sportovní a jiné akce. To vše v souladu se zákony č.372/2011 Sb., č. 258/2000 Sb. a dalšími předpisy upravující požadavky pro zajištění základní a neodkladné zdravotní a hygienické péče.
(např. zákon 106/2001 Sb. novela 422/2013 Sb.).