Dětský letní tábor EAS - 2019

Přihlášením svého dítěte na náš tábor přispějete na nákup sanitního vozidla RZP. Veškeré finanční prostředky poputují jen a pouze na toto vozidlo.

Náš druhý ročník je Mezinárodní !!!

Letní prázdninový tábor s tématickým zaměřením.

Představení jednotek IZS České Republiky a Německa.

České a Německé děti společně. 

Záchranná služba ČR

Hasičský záchranný sbor a Policie ČR,

Deutsche Rote Kreuz.

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry

- STAŇ SE ZÁCHRANÁŘEM - 

Letní dětský tábor tak jako v loňském roce  pořádá - Europe Ambulance Service z.s                                        V roce 2019 proběhnou dva turnusy !!!              Maximální počet dětí na jednom turnusu je 30.

https://www.facebook.com/europeambulanceservice/

Tábor bude probíhat v areálu Kempu Betlém kde budou děti  ubytováni v pensionu ve 2 a 4 lůžkových pokojích s ohledem na věk a pohlaví dětí.

Po celou dobu pobytu dětí bude vždy, 24hod. denně přítomen zdravotník s veškerým potřebným věcným a technickým vybavením.

Strava bude zajištována přímo námi s ohledem na správnou a zdravou výživu . Je brán zřetel také na děti vyžadující speciální dietní režim a pod. 

Restaurace Kuželna - Město Teplá

Na děti bude dohlížet pouze náš vlastní kolektiv. Žádní externí a najmutí pracovníci které neznáme a tak vám můžeme zaručit maximální bezpečí vašich potomků !

Areál v kterém budou děti ubytováni je naprosto bezpečný, čistý a klidný. Areál je kolem dokola oplocený.                                                                           

https://autokempbetlem.cz/index_cz.html

V tomto kempu jsou nám k dispozici mimo jiné také veškeré atrakce pro zábavu dětí. Sportovní hřiště, tenisový kurt a další.  To vše mají děti v ceně. Pokud si chce vaše dítě zahrát příkladně tenis, neplatí žádné poplatky !


Navštívíme také nedaleký klášter Premonstrátů Teplá. Též v ceně tábora !

https://klastertepla.cz/

Navštívíme s dětmi též lázeňské město Mariánské Lázně - kolonádu, spívající fontánu, ochutnáme lázeňské oplatky EAS z.s.
EAS z.s.


Pobyt dětí je 7denní, děti vždy přijedou v Neděli a v Neděli  také odjíždějí. Nedělní příjezdy by měli být od 14:00h do cca 17:00h. Odjezdy pak od 9:00h do 13:00h. Pokud vám nevyhovuje časové rozmezí příjezdů a odjezdů, tak nás neváhejte kontaktovat, jistě to nějak vymyslíme.

Čtěte prosím pozorně veškeré informace !!!


Aktivita na táboře

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry ,, Staň se záchranářem ". Děti budou rozděleny do dvou oddílů, zvolí si svého vedoucího který dostane svou oddílovou kartičku na kterou se budou připisovat body. Oddíly mohou body nasbírat za splněné úkoly, noční bojovku, za účast a výhru při hře, při výuce první pomoci, při praktické výuce první pomoci (děti budou ošetřovat své kamarády, resuscitovat plyšáky či resuscitační panny) při různých aktivitách ale také zároveň sbírají body za výpomoc, dobré skutky apod.  Nejlepší družstvo získá hodnotné ceny, družstvo druhé získá "cenu útěchy". Kromě hodnotných cen vaše děti přijedou domů odpočaté, plné dojmů, zážitků a znalostí z první pomoci podle nejnovějších postupů Evropské resuscitační rady. Vaše děti se samozřejmě můžou těšit na návštěvu Kláštera Premonstrátů s druhou největší knihovnou v České Republice, návštěvu Mariánských Lázní, složky integrovaného záchranného systému, noční bojovku, diskotéku na rozloučenou, táboráky, komentovanou prohlídku lázeňské části města Mariánské Lázně, zpívající fontánu apod.


Co vaše děti čeká:

  • Nenásilnou a zábavnou formou si představíme první pomoc - za použití moderních výukových prostředků jako jsou resuscitační panny, cvičné AED přístroje a další
  • Postupně si reálně představíme veškeré složky IZS ( HZS,ZZS, Policie ČR, Deutsche Rote Kreuz )

  • Navštívíme Klášter Premonstrátů Teplá s druhou největší knihovnou v ČR

  • Uděláme si exkurzy do Mariánských Lázní kde navštívíme lázeňskou kolonádu, fontánu, ochutnáme lázeňské oplatky a další

  • Celý pobyt dětí se ponese v duchu etapové hry staň se záchranářem.

  • Hry, koupání, opalování, volejbal, tenis a mnoho dalších aktivit

  • diskotéka na rozloučenou

Cena zážitkového dětského tábora je stanovena na 4900,-Kč  

Děti s chronickou chorobou a ZTP sleva 10% . Děti rodičů pracujících ve složkách IZS, děti rodičů pracujících jako zdravotničtí pracovníci či lékaři - sleva 10% .  V případě že budete pobyt vašeho dítěte požadovat na delší dobu než jeden turnus, bude poskytnuta sleva 15% 

V této ceně jsou zahrnuty veškeré náklady na pojištění, ubytování, stravu, pitný režim po celý den dle libosti, kompletní sportovní i kulturní vyžití, saunu a pod. Návštěva Kláštera a další aktivity jsou též zahrnuty. Cena je tedy konečná a po vašem dítěti již nebudou požadovány žádné další finanční prostředky!

Táborové turnusy jsou stanoveny na:

1.turnus   7.7 až 14.7. 2019 ( volných ještě 3 míst )

2.turnus  14.7 až 21.7.2019 ( volných ještě 7 míst )

Kapacita je omezena vždy jen na 30 dětí !!!  

Tábor je koncipován pro děti od 6 do 19 let                 


Cenu je možné uhradit dvěma způsoby: 

1.  zasláním celé částky na náš bankovní účet

2. zasláním poloviny částky  na náš bankovní účet a druhou polovinu můžete uhradit nejpozději 14 dnů před začátkem tábora, případně v den příjezdu v hotovosti.


Denní režim

7:00h - Budíček
7:10h - Nástup, seznámení s programem dne
7:20h - 7:30h - Rozcvička
7:35h - 8:00h - Ranní hygiena
8:00h - 8:30h - Snídaně
8:30h - 11:45h - Dopolední aktivity, svačina
12:00h - Oběd
12:30h - 14:30h - Polední klid, volnočasová aktivita
14:30h - 16:00h - I. Odpolední aktivita
16:00h - Svačina
16:15h - 18:00h - II. Odpolední aktivita
18:00h - Večeře
18:45h - Nástup
19:00h - 20:30h - Večerní aktivita
20:30h - 21:00h - Večerní hygiena
21:00h - 21:30h - Příprava na večerkuS námi budou vaše děti v bezpečí

Prevence úrazů a závažných stavů


Při prevenci budeme potřebovat i vás - rodiče/zákonné zástupce. Je nutné aby jste pozorně četli přihlášku i její přílohy v kterých naleznete část ,,Zdravotní karta účastníka", v této příloze je nutné potvrzení způsobilosti dítěte k účasti na dětském táboru od praktického lékaře dítěte, pediatra, zároveň je nutné aby jste vy - rodiče/zákonní zástupci vypsali veškeré chronické onemocnění, alergie, užívání léků, omezení dítěte jak pedagogicko-psychologické, tak i fyzické. Nechceme aby pro vaše děti byl pobyt trápení, chceme aby si ho užili a tak se budeme snažit brát ohledy na vše potřebné co nám sdělíte. Je pro nás lepší znát anamnézu vašeho dítěte z jednoho velmi důležitého důvodu a tím je připravenost a včasný zásah v případě nenadálých zdravotních komplikací.

Dále je bezpodmínečně nutné vyplnit prohlášení o bezinfekčnosti, toto prohlášení nesmí být starší než v den nástupu a tábor. Zde není nutné potvrzovat lékařem a bude vám zasláno společně s přihláškou.

Zdravotníci
24 hodin denně po dobu celého turnusu budou v táborové základně ale samozřejmě i při externích aktivitách mimo táborovou základnu přítomni nejméně 2 kvalifikovaní zdravotníci se zdravotnickým vybavením.

Program a táborové aktivity
Veškeré aktivity i program je upraven tak aby vše co vaše dítě bude v průběhu tábora vykonávat bylo naprosto bezpečné a nebylo nijak extrémně fyzicky náročné.

Návštěva?
Zastesklo se vám po vašem dítěti nebo naopak? Žádný problém !  Rodiče jsou vždy v průběhu turnusu vítáni. Po předchozí domluvě po telefonu se mohou společně s námi zapojit do jakýchkoli aktivit.

Ubytování
Zázemí táborové základny je hygienicky i bezpečnostně prověřené dle platných zákonů. Vaše dítě tedy nečeká plíseň na zdech ani nic podobného. 


Kdo se tedy bude o vaše děti starat?

Za vaše děti máme samozřejmě veškerou odpovědnost. Proto nikdy a za žádných okolností nenajímáme externí spolupracovníky, brigádníky a podobně. Nikoho koho sami dobře neznáme. 

O vaše děti se budou starat pouze členové Europe Ambulance Service ( viz. tento web kolonka o nás )

Všichni naši členové jsou zdravotnickými pracovníky případně také pedagogickými pracovníky. Řidiči vozidel DZS, ZZS, zdravotní sestry a studenti SZš a Voš Cheb a Plzeň. 

Veškeré podrobné informace, jídelníček, seznam aktivit, potřebné formuláře, způsob úhrady a další vám budou zaslány na základě vaší objednávky.

Můžete využít našeho Rezervačního formuláře zde, níže.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 723871187 nebo prostřednictvím některého z formulářů na našich stránkách.  Budeme se na vás těšit !!!

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Zajišťujeme zdravotníky včetně zdravotnického vybavení pro společenské, kulturní,
školní, sportovní a jiné akce. To vše v souladu se zákony č.372/2011 Sb., č. 258/2000 Sb. a dalšími předpisy upravující požadavky pro zajištění základní a neodkladné zdravotní a hygienické péče.
(např. zákon 106/2001 Sb. novela 422/2013 Sb.).