Kurzy pro veřejnost

JSEM LAIK - život zachraňující úkony


časová dotace 2- 3 hodiny 
kapacita:
10 účastníků/ 1 kurz

PROČ PRÁVĚ KURZ JSEM LAIK ? 
Náš kurz je připraven tak, aby Vás jako laika - svědka nenadálé události připravil na ty situace, se kterými se v laické první pomoci můžete setkat. Probereme spolu jak teoretickou tak praktickou část, nemusíte se ale obávat, náš kurz je postaven tak aby byl jasný a srozumitelný pro každého. Za použití reálného a vám dostupného materiálu vhodného k pomoci a záchraně lidského života. Veškeré úkony si s námi též vyzkoušíte v reálu na našich trenažérech a výukových pomůckách jako jsou resuscitační figuríny a další.

PRO KOHO JE KURZ JSEM LAIK VHODNÝ ?
Tento kurz je určen pro všechny, kterým není lhostejný život nejen svůj ale i život svých blízkých a ostatních lidí. Tento kurz doporučujeme zejména všem laikům, kteří si chtějí osvojit základy první pomoci, popř. si je chtějí zopakovat. 

CO NÁŠ KURZ JSEM LAIK OBSAHUJE ?

Probereme si ty nejzásadnější a nejčastější stavy a situace se kterými se můžeme v reálném životě setkat a které postiženého bezprostředně ohrožují na životě a nejen to..

 • problematika první pomoci a legislativa

 • fungování IZS ( nutné základy ) - volání na operační středisko a komunikace s dispečerem

 • základní první pomoc u akutních stavů ( křeče, krvácení, kolaps, mdloba, alergická reakce, astma - dušnost, šok, bolest dutiny břišní a hrudníku a další

 • zástava krevního oběhu a dýchání, kardiopulmonální resuscitace za použití resuscitačních figurín

 • dostatečný prostor věnovaný pro vaše dotazy, diskuze

 • CERTIFIKÁT o absolvování našeho kurzu

Náš kurz je možné absolvovat na našem školícím pracovišti případně přijedeme my za vámi.

CENA TOHOTO KURZU JE:  350,-Kč/os.

přijedeme za vámi kamkoliPRVNÍ POMOC KOMPLEXNĚ

časová dotace: 3 - 4 hodin
kapacita:
10 účastníků/ 1 kurz

PROČ PRÁVĚ PRVNÍ POMOC KOMLEXNĚ ? 
Tento kurz je připraven, tak aby účastníka připravil na veškeré situace v laické první pomoci s kterými se můžete jako svědek nenadálé události setkat. Největší část kurzu tvoří praktická výuka, simulace reálných situací a modelová řešení.

PRO KOHO JE KURZ PRVNÍ POMOC KOMPLEXNĚ VHODNÝ ?
Tento kurz je určen nejen pro ty, kterým není lhostejný život svůj, svých blízkých a dalších osob. Je určen převážně pro ty kteří mají zájem jít v této problematice trochu hlouběji. Proč tyto život zachraňující úkony pomáhají. Jak dochází k zástavě dýchání, krevního oběhu a dalším. Jaké jsou příčiny a následky těchto stavů.  Tento kurz doporučujeme široké veřejnosti!

CO NÁŠ KURZ PRVNÍ POMOC KOMPLEXNĚ OBSAHUJE ?

 • to samé co náš základní kurz

 • dále pak, vybavení lékárniček a doporučené vybavení na pracovištích 

 • vyprošťování - z vozu, nácvik správné manipulace a uchopení postiženého

 • polohování a jejich funkce

 • náhlé zástavy a resuscitace

 • resuscitace s využitím AED ( automatizovaný externí defibrilátor )

 • krvácení ( krevní ztráty, zlomeniny, masivní krvácení, krvácení z nosu, základy obvazová technika

 • zlomeniny, poranění páteře, končetin, hlavy, hrudníku

 • popáleniny/ omrzliny, úraz elektr. proudem

 • teoretický nácvik, výukové materiály, zdravotnický materiál

 • prostor pro vaše dotazy a diskuzi

 • CERTIFIKÁT o absolvování našeho kurzu

Velký důraz klademe hlavně na praktický nácvik za použití výukových modelů - figuríny jak dospělé tak i dětské. Povíme si něco o skutečných reálných případech, vyčleníme dostatečný prostor pro vaše dotazy a přání.

Tento kurz je možné absolvovat na našem školícím pracovišti případně přijedeme my za vámi.

CENA TOHOTO KURZU JE:  440,-Kč/os.

přijedeme za vámi kamkoliJSEM MÁMA, TÁTA - znalosti první pomoci u dětí

časová dotace: 3 - 4 hodiny
kapacita:
10 účastníků/ 1 kurz

změny zdravotního stavu, onemocnění, úrazy, nenadálé situace, to vše je bezesporu noční můrou každého rodiče. Vědět  jak se zachovat ve chvíli kdy jde o život dítěte je velmi důležitou vědomostí každého z nás. Potřeby dětí jsou specifické a první pomoc poskytnutá ihned na místě ještě  před příjezdem záchranné služby je mnohdy naprosto rozhodující a klíčová.  Náš kurz vás proto připraví nejen na škrábance, plačtivost a lehké úrazy ale také na stavy které jsou mnohem vážnější, na stavy bezprostředně ohrožující život kdy je vždy nutná přítomnost ZZS. 

PRO KOHO JE TENTO NÁŠ KURZ URČENÝ ?

Tento kurz je vhodný pro všechny maminky, tatínky (i ty budoucí). Babičky, dědečky, lidi pracující s dětmi jako jsou instruktoři a trenéři sportu, zaměstnanci institucí pracujících s dětmi a další. Prostě pro všechny  kteří se dostávají do úzkého kontaktu s dětmi.

CO NÁŠ KURZ ZNALOSTÍ PRVNÍ POMOCI U DĚTÍ OBSAHUJE ?

 • to samé co náš kurz první pomoci komplexně ovšem s maximálním zaměřením na děti, kdy většina úkonů probíhá odlišně

 • univerzální postupy v první pomoci, dusící/topící se dítě, poruchy vědomí u dětí, nácvik resuscitace, krvácení, volání tísňových linek, aplikace Záchranka, popáleniny, zlomeniny, pády z výšek, údery do hlavy, tržné rány, prevence

 • potřebné informace proč je dětský organismus odlišný od dospělého člověka a proč jsou i standardy používané u dětí často jiné.

 • dostatečně dlouhý prostor pro vaše otázky a diskuzi

 • diskuze o onemocněních, kterými děti běžně trpí, jak se chovat při bolestech bříška, horečkách, apod..

 • výukové materiály, praktické nácviky

 • CERTIFIKÁT o absolvování našeho kurzu

CENA TOHOTO KURZU JE: 399,-Kč/os.

Přijedeme za vámi kamkoli.


JSEM ŘIDIČ! - zdravotnická příprava uchazečů o řidičské oprávnění


časová dotace: 1,5hodiny, až 20 účastníků/ 1 kurz

Rozsah výuky zdravotnické přípravy uchazečů o řidičský průkaz v autoškolách včetně praktického výcviku v poskytování první pomoci je dán Zákonem č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel.

Přijedeme za vámi.

CENA JE STANOVENA NA:  150,-Kč/os.  ( minimálně však 1.500,-Kč/kurz


VÍKEND S PRVNÍ POMOCÍ - první pomoc zážitkem

časový rozsah: pátek - neděle
ubytování: 4 hvězdičkový hotel v samém srdci Mariánských Lázních + plná penze
vhodné pro: děti, dospělé, firmy (teambuilding)
kapacita: 10 účastníků

PROČ PRÁVĚ VÍKEND S PRVNÍ POMOCÍ  ?

Zažijte víkend plný zážitků, první pomoci, simulovaných událostí, adrenalinu a krás Mariánských Lázní. 

V České republice existuje minimum organizací, které využívají metodiku první pomoci zážitkovou formou která se ukazuje jako opravdu efektivní, vyměňte nudné kurzy první pomoci z kterých si budete pamatovat minimum informací za efektivní a adrenalinový zážitek, který se Vám vryje do paměti!

Zážitkové pobyty jsou svým způsobem postavené na metodice teambuildingu, který bývá povětšinu času nezábavný, bez výsledků a velmi finančně náročný. U nás se s ničím takovým rozhodně nesetkáte. Objednejte si VÍKEND S PRVNÍ POMOCÍ pro svou rodinu, známé a kamarády, své zaměstnance a zmákněte tím najednou zákonnou povinnost proškolení zaměstnanců z první pomoci a poznávání sebe samotného a svých kolegů.

A supervize k tomu všemu? Získejte na našich pobytech a kurzech potřebnou zdravou sebedůvěru, konkurenceschopnost, odvahu a motivaci!


PRVNÍ POMOC NA MÍRU

Nevyhovuje Vám žádný z námi nabízených kurzů? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi spojíme a vytvoříme pro Vás tu nejlepší variantu za bezkonkurenční cenu. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci.


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje, po provedení registrace a úhradě kurzovného na náš účet vás budeme kontaktovat s potvrzením úhrady a registrace.

Název účtu: Europe Ambulance Service, č. účtu: 1123685008/2700 ( Unicredit Bank ) , do zprávy pro příjemce uvádějte své jméno. Neprodleně po připsání peněz budete informováni prostřednictvím SMS na vámi uvedené tel. číslo.


Děkujeme vám za vyplnění formuláře a váš zájem !