Letní wellness tábor EAS 2019


Letní prázdninový wellness tábor s tématickým zaměřením.

Lázenské centrum Mariánských Lázní. Koncipováno jako pobyt za zdravím.

Zdraví životní styl, představení a výuka záchrany života a první pomoci za použití zábavných interaktivních workshopů kde děti zapojíme do modelových situací. Představení zdravotnického vybavení a materiálu, trenažéry, anduly a další... Prevence patologického chování. Postupně si představíme veškeré složky IZS a to nejen z Česka.  Děti si vyzkouší hasičské překážky, seznámí se s technikou HZS. Vozidlo ZZS Česka i Německa. Policie ČR a další. Účast na akcích města, návštěva kolonády s ochutnávkami tradičních lázeňských specialit a mnoho dalšího....


Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry

Tento projekt pořádáme jako nezisková organizace - veškeré tímto získané finanční prostředky budou použity na nákup nového vozidla AMBULANCE pro převoz neodkladných pacientů !!!

Letní dětský tábor tak jako v lonském roce pořádá - Europe Ambulance Service z.s. V roce 2019 proběhne jeden turnus Český a druhý mezinárodní ( Česko - Německý )

https://www.facebook.com/europeambulanceservice/

Tábor bude probíhat v Hotelu  kde budou děti ubytováni ve 2 a 4 lůžkových pokojích s ohledem na věk a pohlaví dětí.

Po celou dobu pobytu dětí bude vždy, 24hod. denně přítomen zdravotník s veškerým potřebným věcným a technickým vybavením.

Strava bude zajištována přímo Hotelem s ohledem na správnou zdravou výživu . Je brán zřetel také na děti vyžadující speciální dietní režim a pod.

Na děti bude dohlížet pouze náš vlastní kolektiv. Žádní externí a najmutí pracovníci které neznáme a tak vám můžeme zaručit maximální bezpečí vašich potomků !

Hotel v kterém budou děti ubytováni je naprosto bezpečný, čistý a klidný. 

ADRESA:

Hlavní třída 20/34, Mariánské Lázně, 35301

www.hotelpolonia.cz

Pro oba termíny platí: 

Navštívíme také lanové centrum kde se děti pod odborným dohledem instruktorů naučí i těmto aktivitám.

Pobyt dětí je 7denní, děti vždy přijedou v Neděli a odjíždět budou v Sobotu. Nedělní příjezdy by měli být od 13:00h do cca 15:00h. Sobotní odjezdy zase od 8:00h do 10:00h. Pokud vám nevyhovuje časové rozmezí příjezdů a odjezdů, tak nás neváhejte kontaktovat a určitě vymyslíme nějakou možnou alternativu.

Čtěte prosím pozorně veškeré informace !!!

 hotel Polonia - uprostřed
hotel Polonia - uprostřed
tábor EAS 2018
tábor EAS 2018
tábor EAS 2018
tábor EAS 2018

táborové turnusy jsou stanoveny na:

1.turnus 05.7 až 14.7. 2019

2.turnus 14.7 až 21.7. 2019 ( mezinárodní )

3. turnus - dle zájmu

Kapacita je omezena vždy jen na 35 dětí !!!

Tábor je koncipován pro děti od 6 do 18 let

cena:                                                     

pro oba termíny je cena stanovena na částku:                  5.999,-Kč  ( 250,-euro )

Cena zahrnuje: ubytování v hotelu, plná penze, pitný režim, 2x wellness procedura, 1x solná jeskyně, 1x sauna

Slevy: chronicky nemocné děti, ZTP, děti zdravotnických pracovníků, děti rodičů pracujících ve složkách IZS (ZZS, HZS, SDH, Policie )       - 10%

V případě že pro své dítě využijete oba dva termíny nebo přihlašujete sourozence   - 10%

Při registraci vašeho dítěte je možné částku uhradit celou nebo zaplatit zálohu 1500,-Kč a zbytek doplatit maximálně jeden měsíc před zahájením akce


Letní tábor 2018
Letní tábor 2018

Denní režim

8:00h - Budíček
8:10h - Nástup, seznámení s programem dne
8:20h - 8:30h - Rozcvička
8:35h - 9:00h - Ranní hygiena
9:00h - 9:30h - Snídaně
9:30h - 11:45h - Dopolední aktivity, svačina
12:00h -13:00h- Oběd
12:30h - 14:30h - Polední klid, volnočasová aktivita, wellness procedury
14:30h - 16:00h - I. Odpolední aktivita
16:00h - Svačina
16:15h - 18:00h - II. Odpolední aktivita
18:00h - Večeře
18:45h - Nástup
19:00h - 20:30h - Večerní aktivity
20:30h - 21:00h - Večerní hygiena
21:00h - 21:30h - Další aktivity
22:30h - Večerka ( vždy s ohledem na věk )

park před hotelem
park před hotelem

Aktivita na táboře

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry ,, Záchranář ". Děti budou rozděleny do dvou oddílů, zvolí si svého vedoucího který dostane svou oddílovou kartičku na kterou se budou připisovat body. Oddíly mohou body nasbírat za splněné úkoly, noční bojovku, za účast a výhru při hře, při výuce první pomoci, při praktické výuce první pomoci (děti budou ošetřovat své kamarády, resuscitovat plyšáky či resuscitační panny), při různých aktivitách, ale také zároveň sbírají body za výpomoc, dobré skutky apod. Nejlepší družstvo získá  ceny, družstvo druhé získá "cenu útěchy". Kromě hodnotných cen vaše děti přijedou domů odpočatí, plní dojmů, zážitků a znalostí z první pomoci podle nejnovějších postupů Evropské resuscitační rady. Vaše děti se samozřejmě můžou těšit na návštěvu wellness procedůr, solnou jeskyni a saunu, Český červený kříž, složky integrovaného záchranného systému, noční bojovku, diskotéku na rozloučenou, táborák, komentovanou prohlídku lázeňské části města Mariánské Lázně, zpívající fontánu a další. V jednom z lázeňských parků proběhne také hra JAK JEDNÁM V PŘÍPADĚ MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI. Co dělat v nenadálé situaci, co dělat pokud se ztratím, jak pomoci postiženému, jaké složky aktivujeme a podobně. Vše samozřejmě zábavnou a příjemnou formou.

tábor EAS 2018
tábor EAS 2018
tábor EAS 2018
tábor EAS 2018

S námi budou vaše děti v bezpečí

Prevence úrazů a závažných stavů

Při prevenci budeme potřebovat i vás - rodiče/zákonné zástupce. Je nutné aby jste pozorně četli přihlášku i její přílohy v kterých naleznete přílohu ,,Zdravotní karta účastníka", v této příloze je nutné potvrzení způsobilosti dítěte k účasti na dětském táboru od praktického lékaře, zároveň je nutné, aby jste vy - rodiče/zákonní zástupci vypsali veškeré chronické onemocnění, alergie, užívání léků, omezení dítěte jak pedagogicko-psychologické, tak i fyzické. Nechceme aby pro vaše děti byl pobyt trápení, chceme aby si ho užili a tak se budeme snažit brát ohledy na vše potřebné co nám sdělíte. Je pro nás lepší znát anamnézu vašeho dítěte z jednoho velmi důležitého důvodu a tím je připravenost a včasný zásah v případě propuknutí příznaků či úrazu.

Zdravotníci
24 hodin denně po dobu celého turnusu budou v hotelu ale samozřejmě i při externích aktivitách mimo hotel přítomni nejméně 2 kvalifikovaní zdravotníci se zdravotnickým vybavením.

Program a táborové aktivity
Veškeré aktivity i program je upraven tak aby vše co vaše dítě bude v průběhu tábora vykonávat bylo naprosto bezpečné a nebylo nijak extrémně fyzicky náročné.

Návštěva?
Zastesklo se vám po vašem dítěti nebo naopak? Žádný problém ! Rodiče jsou vždy v průběhu turnusu vítáni. Po předchozí domluvě po telefonu mohou kdykoli přijet a zapojit se s námi  do jakékoli aktivity.

Ubytování
Zázemí táborové základny - Hotel je perfektní, hygienicky i bezpečnostně prověřené dle platných zákonů. Vaše dítě tedy nečeká plíseň na zdech ani nic podobného.

tábor EAS 2018
tábor EAS 2018

Veškeré podrobné informace, jídelníček, seznam aktivit, potřebné formuláře, způsob úhrady a další vám budou zaslány na základě vaší objednávky.

Můžete využít našeho Rezervačního formuláře zde, níže.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 723 871 187 nebo prostřednictvím některého z formulářů na našich stránkách. Budeme se na vás těšit !!!

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Zajišťujeme zdravotníky včetně zdravotnického vybavení pro společenské, kulturní,
školní, sportovní a jiné akce. To vše v souladu se zákony č.372/2011 Sb., č. 258/2000 Sb. a dalšími předpisy upravující požadavky pro zajištění základní a neodkladné zdravotní a hygienické péče.
(např. zákon 106/2001 Sb. novela 422/2013 Sb.) Na tyto akce jsme jak věcně tak i technicky  maximálně vybaveni .