Služby které nabízíme

Zde naleznete veškeré služby které poskytujeme. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

ZDRAVOTNICKÉ ASISTENCE Europe Ambulance Service z.s. nabízí zdravotnické asistence na vašich akcích. Sportovní, Kulturní, společenské a jiné akce.

To vše v souladu se zákony č.372/2011 Sb., č. 258/2000 Sb. a dalšími předpisy upravujícími požadavky pro zajištění základní a neodkladné zdravotní a hygienické péče ,např. zákon 106/2001 Sb. novela 422/2013 Sb. - viz. výběr

DĚTSKÉ TÁBORY

V roce 2018 a 2019 jsme pořádali Dětský tábor mladý záchranář. Tábor je tématicky zaměřen na výuku první pomoci, představení jednotek IZS a na prevenci patologického chování u mládeže. Tábor proběhl za vydatné podpory všech složek IZS za což všem velice děkujeme.. Pro úspěch této akce již nyní připravujeme další ročník, Dětský tábor mladý Záchranář 2020.  

ASISTENCE V ČR A EU

Potřebujete navštívit Lékaře, Zdravotnické či Sociální zařízení v zahraničí? Nevíte jak se v dané zemi orientovat? Brání vám jazyková bariéra? ... obratte se na nás. Uděláme vše pro to abychom vám pomohli. V nejnutnějších případech vám též dokážeme zajistit asistenci v dané zemi.  

PORADENSKÁ ČINNOST

Potřebujete poradit v oblasti neodkladné první pomoci? Hledáte odpovídající zdravotnické či sociální zařízení? Nevíte si rady se zajištěním zotavovacích a jiných akcí? Potřebujete zdravotníky ZZA, zdravotnické Záchranáře případně řidiče vozidla ZZS a DZS ? Máte jakékoli další otázky s kterými vám můžeme pomoci? Neváhejte nás kontaktovat. Stačí vyplnit formulář níže a my se vám budeme věnovat. 

PŘEVOZY EU

Potřebujete zajistit zdravotnický převoz v rámci Eu a Ruské federace? Potřebujete obdobný převoz do České Republiky? At už jde o převoz v jakémkoli režimu, od neodkladných a zrychlených převozů až po standartní či asistenční , obraťte se na nás a my vám v rámci externí spolupráce danou službu zajistíme.  

Přeshraniční spolupráce CZ/DE

upravujeme....

Pomoc občanům EU a Ruské Federace u nás

upravujeme...

Spolupráce s cestovními kancelářemi

upravujeme.....

Výuka první pomoci

Máte zájem o výuku první pomoci? Nechcete jen navštívit nějaký kurz na který si za měsíc ani nevzpomenete? U nás se první pomoc naučíte !!! To vše formou modelových situací, za použití reálného zdravotnického materiálu a vybavení. Jednoduchou a snadno zapamatovatelnou formou se dozvíte proč dané úkony zachranují život. K čemu dochází v daných situacích a podobně. 

Školení zaměstnanců

Potřebujete proškolit vaše zaměstnance? Chcete se připravit na možná rizika? Cítíte že by jste rádi dokázali pomoci kolegovy, šéfovy, zákazníkovy a komukoli dalšímu v běžném životě v případě náhlé situace která vyžaduje neodkladnou první pomoc? Kontaktujte nás 

Pořádání workshopů

workshop znamená formu vzdělávací aktivity, při které lektor připraví program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, mentální mapy, zpětná vazba, aj.) představil a předvedl danou problematiku v reálném prostředí na reálných modelových situacích. 

Tématický víkend s námi

Nabízíme vám námi připravované tématické víkendy na téma první pomoci. Víkend vždy začíná v Pátek odpoledne a končí v průběhu Neděle. V tomto čase vždy probereme praktickou, zábavnou a nenásilnou formou celkovou problematiku první pomoci a nejen to.

Náš stánek první pomoci

Pořádáte kulturní, společenské, prezentační a jiné akce? Počítáte s větším množstvím lidí? Chcete je zaujmout něčím novým? Chcete dát svým přátelům, zákazníkům a podobně pocit bezpečí? Nabízíme vám náš stánek první pomoci.. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.