Novinky

 

Dne 22. 1. 2020 jsme jednali v Německu. Moc děkujeme DRK 🥰🚑🚑, DEUTSCHE ROTE KREUZ !!! Vůbec jsme nečekali že si na nás udělá čas a přijede na pracovní schůzku tolik lidí i z dalších územních oblastí. Moc děkujeme za váš čas a ochotu, velice si toho vážíme! Dále také děkujeme EUREGIO EGRENSIS Plauen, za jejich pomoc, bez nich...

Dnes, 3. 1. 2020 EAS podepsala smlouvu, Memorandum o spolupráci s organizací Komunitní centrum Chebsko z.s. , předmětem této smlouvy je poskytování vzájemné pomoci cílově orientované do oblasti působnosti stran za účelem kvalifikovanějšího a efektivnějšího naplňování společných cílů.

Zde jsou naše cíle pro rok 2020, tyto projekty jsou pro nás v současné době tou největší prioritou. Dále se uvidí co nám rok 2020 přinese, nabídne a čím nás překvapí.

Schůze Výkonného Výboru
Výkonný výbor se sešel v kompletním složení dne 29.10.2019
Projednány byly tyto body:
Kompletní příprava na valnou hromadu a termín svolání: Výkonný výbor zajistil vše potřebné pro konání Valné hromady. Termín konání byl stanoven na Středu, 13.11.2019 - pozvánky rozeslány k dnešnímu datu elektronicky.
Návrh na vyloučení členů:...

Předseda Europe Ambulance Service z.s. - svolává tímto na den 29.10.2019 Výkonný výbor. Po předchozí domluvě všech členů se upouští od 15 denní stanovené lhůty a výbor zasedne dříve. Veškeré další info zasláno elektronicky . Body jednání:

Zdravotnický dozor pro VIP mezinárodní uzavřenou společnost VAFO 25TH BDAY konané v areálu Plzeňského Prazdroje.

Náhlé onemocnění klienta během pobytu v zahraničí? Jsme tu pro vás k dispozici nejen radou, ale konkrétní pomocí u lékaře či garancemi ošetření. Zajistíme rychlou profesionální asistenci přesně tam kde potřebujete. Tým EAS a jeho externí spolupráce s asistenční službou v Německu, která má pobočky též v Itálii a Velké Británii koordinujeme zdravotní...